למה אנחנו?

בפרויקטים מסוג תמ"א עלולים אנו להיתקל בהמון מכשולים לא צפויים. 

תפקידנו בקליפורניה ישראל לוודא שהכל הולך כשורה: שתזרים המזומנים לא מופסק, שהעבודה נעשית באיכות גבוהה, שמועד הסיום אליו התחייבנו בתחילת הדרך לא נדחה ושספקים שונים מתחומים שונים מסונכרנים ביניהם. 
לכן, פיתחנו קוד של אתיקה וסטנדרטים בלתי מתפשרים שכל מטרתם הוא לשמור ולהבטיח את סיום הפרויקט שלכם במועד המתוכנן ובמילים אחרות – הפיכת הבית שלכם מחזון למציאות, בראש שקט. 

סטנדרט בינלאומי

אנו מביאים מארה"ב עיצוב יצירתי וחדשני ואת האנשים הטובים ביותר שיוציאו את זה לפועל ומבטיחים לכם את הפיקוח המסור ביותר והרמה הגבוהה ביותר של אישורי בנייה. מבט אחד שלכם בפרויקטים שלנו בחו"ל כבר יאמר לכם הכל.  

תקשורת

קליפורניה ישראל עומדת בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר בכל הנוגע לשירות לקוחות ומחויבת ללוות אתכם לכל אורך התהליך, תוך שמירה על שקיפות ומתן מענה שוטף לכל פניותיכם. אנו יודעים כי הלקוח מפקיד את הנכס היקר שלו בידינו, ולכן מבינים את מלוא החשיבות בשמירה על תקשורת הדדית המותאמת לצרככם - בין אם בשיחות טלפוניות שוטפות, אימיילים, פייסבוק או כל אמצעי אחר שתימצאו לנכון.
בדרך זו תישארו מעודכנים על כל דבר שנעשה בביתכם, תדעו מתי יש צורך לקבל החלטות וכן תהיו מיודעים בנוגע ללוחות הזמנים של הפרויקט. 

 כספים

 קליפורניה ישראל אינה חברת קבלן קטנה, אלא חברת נדל"ן בינלאומית וככזו, אנו מבטיחים לכם כי הפרויקט שלכם יהיה ממומן מתחילתו ועד סיומו.

אחריות

מכיוון שאנו חברה המורכבת מצוותים קטנים ומובילים כל אחד בתחומו, אנו יכולים להבטיח לכם כי הפרויקט שלכם לא ייתקע בשל צורך לחכות לקבלת החלטות בנושא מימון, עיצוב, צדדים משפטיים וכל דבר אחר שתלוי ביזם.

הכל מרוכז תחת "קורת גג אחת" בחברתנו.

מעוניין בתמ״א 38?